Yükleniyor

ZAVOLİ

 

   Zavoli LPG OTOGAZ/CNG Sistemleri

İtalya’ da yıllık 200.000 adet üretim kapasitesine sahip, 5.000m² kapalı, toplam 10.000m² alana kurulmuş üç fabrika ile üretim yapmakta olan ZAVOLİ OTOGAZ SİSTEMLERİ yüksek teknolojik altyapısı ve ar-ge çalışmalarıyla sektöre yön veren bir otogaz sistemi üreticisidir.. Zavoli;  Dünya’nın 30’dan fazla ülkesinde montajı yapılan ve  öncü konumuyla faaliyetlerine devam eden bir markadır..Zavoli; Türkiye distribütörlüğünü Zavoli Polaris üstlenmektedir.

Zavoli Türkiye , 17 yıldır otogaz sektöründe faaliyette olup  % 100 tüketici memnuniyeti odaklı çaışmalar yapmaktadır.. Türkiye genelinde 5 Bölge Bayiliği ve 350 noktaya varan satış ve servis ağı ile hizmet vermekte olan Zavoli Polaris lpg; satış öncesi olduğu gibi satış sonrasınada büyük önem vermektedir.

ZAVOLİ otogaz sistemlerinde ürün pörtföyü çok geniş olup benzinli araçların tamamına yakınına hitap edebilmektedir.Zavoli otogaz sistemlerindeki ana ürünler şöyledir :

-Zavoli LPG Sıralı Dönüşüm Sistemi Akıllı Kit : Yeni nesil ( 2010 ve üzeri modeller ) sıralı enjeksiyonlu araçlar için üretilmiştir.

-Zavoli LPG Sıralı Dönüşüm Sistemi Easy Kit : 2010 model ve altı sıralı enjeksiyon araçlar için üretilmiştir.

-Zavoli LPG Direct Enjeksiyon Dönüşüm Sistemi : direk enjeksiyonlu ( gdı-tsı motorlu araçlar ) araçlar için üretilmiştir.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz