Yükleniyor

BRC

brcBRC OTOGAZ SİSTEMLERİ

BRC  dünyanın önde gelen otogaz sistemleri üreticisi  bir İtalyan markasıdır. Çok güçlü bir ar-ge’si olan BRC tüm otogaz ekipmanlarını kendi bünyesinde üretir. “Kaliteyi zaman belirler” sloganıyla yola çıkarak müşteri nezdinde kendini kanıtlamış olan BRC otogaz sistemlerinin tüm ürünleri Avrupa Birliği ECE R 67-01 normlarına göre tüm güvenlik testlerinden geçmiş olup,  Avrupa’da yeni uygulamaya giren ECE R 115 regülasyonuna da uygundur.

– BRC Tüm dünyada tanınmış ve müşteri memnuniyeti sağlamış bir marka ve arkasında yılların tecrübesine sahip güçlü bir firmanın desteği var. 

– BRC Her ile yayılmış geniş bir servis ağına sahiptir. 

– BRC markası “Kaliteyi zaman belirler” sloganıyla yola çıkarak müşteri nezdinde kendini kanıtlamış bir markadır.

– Tüm  BRC ürünler Avrupa Birliği ECE R 67-01 normlarına göre yangın dahil tüm güvenlik testlerinden geçmiş olup, Avrupa’ da yeni uygulamaya giren ECE R 115 regülasyonuna da uygundur. 

– Montaj esnasında aracın orijinal kabloları kesilmez. 

– Otomotiv teknolojisi ve Avrupa Birliği normları gereği motor bölümündeki tüm bağlantıların hem EMC (Elektro Manyetik Uyumluluk) testinden geçmiş hem de IP-54 sınıfı sızdırmazlığa sahip özel konnektörlerle yapılması zorunludur. Ürünlerimiz bu şartları sağlamaktadır. 

– Patenti BRC’ye ait gaz enjektörleri benzin enjektörleriyle aynı prensipte çalışır ve son derece hızlı tepki süreleriyle E4-E5 sınıfı araçların, hatta direkt enjeksiyonlu araçların LPG dönüşümünü mümkün kılar. 

– Uygulamalarımızı farklı kılan diğer bir özelliğimiz, gaz girişlerinde emme manifoldunun delinmemesidir. Diğer sıralı sistem montajlarında gaz girişleri için emme manifoldu delinmekte, bu işlem silindirlere çapak kaçması gibi bir takım riskleri de beraberinde getirmektedir. Gaz Piposu uygulamasıyla silindirlere çapak gitme riski ortadan kalkmakta, montaj süresi kısalmakta, gaz benzinle aynı noktadan püskürtüldüğünden hissedilir bir ekstra konfor sağlanmaktadır. 

– Kullandığımız “PLUG&DRIVE” –“TAK ve SÜR” LPG programı insan faktörünü ortadan kaldıran, aracın benzin ECU’ su ile teknolojik olarak uyumlu en gelişmiş kalibrasyon programıdır. 

– Üstün teknolojiye sahip ürünler ve gelişmiş kalibrasyon programı sayesinde; BRC kullanıcıları benzinle aynı sürüş konforu yaşar, zamanla bozulmayan kalibrasyon ayarları ve istikrarlı yakıt tasarrufu ile ekonomik yakıt kullanmanın keyfini sürer. 

– Montajını yaptığımız BRC kitleri uluslararası “ÜRÜN MALİ MESULİYET” ve “3. SAHIŞ MALİ MESULİYET” sigortalarına sahiptir. BRC ile LPG dönüşümü yapılan araç gerek ürün ve gerekse montaj hatası nedeniyle oluşabilecek hasarlar bu sigorta sayesinde güvence altına alınmaktadır. 

– Montaj sonrasında GARANTİ BELGELERİ web sitesi  üzerinden elektronik ortamda düzenlenir ve bir çıktısı bayimiz tarafından imzalanarak müşterilere verilir. Garanti belgesi ile BRC  ürünleri  sağlıklı bir şekilde araç bazında izlenebilmekte, garanti ve periyodik bakımlar kontrol edilebilmektedir. 

– Yetkili bayilerimizde montajını yaptırmış bir kullanıcı herhangi bir BRC  yetkili servisine gittiğinde veri bankamızdan araçla ilgili tüm detaylara ulaşılabilmekte, hangi tarihte montaj veya bakım yapılmış, hangi seri no’ lu ürün takılmış görüntülenmektedir. 

Yukarıda sıralanan nedenlerle, Avrupa’ da olduğu gibi ülkemizde de otomobil firmalarının BRC’ yi seçmeleri bir tesadüf değildir

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz