Yükleniyor

LOVATO

lovato
LOVATO OBD II AKILLI KİT

Lovato otogaz sistemleri; Euro V Motorlara tam uyumlu ürünü OBDII ile hem max yakıt tasarrufu hem performans arayan araç sahiplerinin ilk tercihi olmuştur. Motor sigortası sistemi ile garantili araçlara da lpg dönüşümünün önünü açan LOVATO kalite ve performans arayan otogaz kullanıcılarının ilk tercihi olmuştur.

Yeni OBD II akıllı kitler, geliştirilmiş ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) beynin kendi ayarını kendisi yapması sayesinde daha az yakıt ve benzinle aynı performans elde edilebiliyor.Özellikle yakıt tasarrufu konusunda çok  başarılı bir sistemdir.

Ayrıca arıza lambası yanma ihtimali yüksek araçlarda bu problemide ortadan kaldırıyor.
Lovato Ar-Ge departmanının son teknoloji ile tüm araçlarda test ettiği  Lovato OBDII akıllı kitlerde LOVATO ya özel hızlı enjektörler kullanılması ve bu hızı destekleyen bir yazılıma sahip olması nedeniyle  EURO V motorlarda mükemmel uyum sağlamaktadır.Bu sayede motor içi ısısı artmamakta ve Euro v motorlarda mükemmel performans sergilemektedir.OBDII kitleri otogaz hakkındaki tüm fikirlerinizi değiştirecek. 

EASY FAST SIRALI KİT

Easy Fast LOVATO’nun üretmiş olduğu en son sistemdir. Easy Fast, modern dizel motorlarda kullanılan COMMON RAİL yakıt püskürtme sistemlerinin LPG’ye uyarlanmış hali olup, LPG dönüşümünde gelinen en son noktadır. Sıralı sistemin diğer LPG dönüşüm sistemlerine göre farkı, benzinli araçlarda bulunan ECU ( Elektronik Kontrol Ünitesi ), benzeri bir ECU beyin tarafından kontrol edilmesidir. ECU beyin her bir enjektörün her bir silindire gönderilecek olan gaz miktarını ve zamanını hesaplayarak gazın silindirlere püskürtülmesini sağlar.

Ayrıca bu sistemde eski tip sistemlerde kullanılan ve motorun hava girişine engel olan mikser kullanılmaz. 3 silindirden 8 silindirli turbo araçlara kadar kitlerimiz mevcuttur

Sıralı Sistemin Avantajları

  1. ECU beyin tarafından kumanda edilen enjektör kütüğü silindir çalıştıkça gaz püskürttüğü için yakıt tasarrufu % 55’e kadar çıkabilmektedir.
  2. Sisteme ihtiyaca göre aynı miktarda yakıt gönderildiği için aracın çekişinde, rölantisinde hiç bir düşme yaşanmamaktadır.
  3. Emme manifoltunda patlatma meydana gelmez.
  4. Benzinle çalışırken mikserin neden olduğu performans kaybı yaşanmamaktadır.
  5. Gaz enjektörleri her silindir için emme sübaplarının yakınına monte edildiğinden ve püskürtme emme valfinin açık olduğu bir sırada hassasiyetle gerçekleştirildiğinden enjeksiyon sistemlerinde görülen patlatma “back fire” riski hiçbir zaman oluşmamaktadır.

LOVATO SMART SİSTEM

Sorunsuz bir kullanım ve ekonomik bir montaj arayan araç sahiplerinin ilk tercihi LOVATO smart  otogaz sistemi.

 -LPG de çalışmayı benzinle çalışmadan ayırt edemezsiniz. Performansı çok iyidir.
 -Ortalama %40’ın üzerinde yakıt tasarrufu sağlar.
 -Araç direkt olarak benzinde çalışır ve 28 derece ısıdan sonra otomatik olarak gaza geçiş yapar.
 -Aracınızdaki patlatma veya tekleme gibi problemler olmaz.
 -Sıralı sistemlerdeki kontrol ünitesi aracın kontrol ünitesinden bağımsız olduğu için araçtaki kontrol   ünitesine zarar vermez.
 -El ile benzine anında geçiş mümkündür.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz