Yükleniyor

LPG MONTAJI HİZMETİ

Araçlara LPG sistemleri montajını 25 yıldır yapan servisimiz 120.000 üzerinde LPG montajı yaparak Türkiye’deki en çok montaj yapan Otogaz dönüşüm servisi unvanına sahiptir.
Dünyada en çok kullanılan alternatif yakıt sistemi olan Otogaz montajı bir mühendislik işidir ve ciddi bir eğitim, ciddi bir tecrübe gerektirir.
LPG montajında en önemli dikkat edilmesi gereken konu aracın motor yapısını bilmek ve motor yapısına uygun, doğru LPG sistemini tespit etmektir, Aksi halde araca uygun LPG sistemi montajı yapılmaması durumunda sorunların yaşanması kaçınılmazdır.
Araca uygun Oto gaz sistemi tespit edildikten sonra, araç detaylı olarak kontrol edilmeli, cihazlar ile bakılmalı, motorunda sorun var ise giderildikten sonra montaj yapılmalı.
En önemli konu ise projeye uygun olarak araca montaj yapılması ve AFR yol ayarıdır. Sonuç itibarı ile sorunsuz, yüksek tasarruflu ve performanslı ve motor ömrünü uzatacak bir Otogaz kullanımı için

  1. Aracın detaylı olarak ön kontrollerinin yapılması, araçta sorun varsa giderilmesi
  2. Araca uygun doğru ürün seçimi
  3. Aracın projesine uygun LPG montajının yapılması
  4. AFR yol ayarının yapılması gerekmektedir.

Bu 4 ana maddeye dikkat edildikten sonra LPG kullanımı motorun ömrünü uzatır ,yüksek yakıt tasarrufu sağlar( %40-50 arası) ve kesinlikle ve kesinlikle performans kaybı yaşanmaz..
Her araca LPG montajı yapılamaz daha doğrusu yapılmaması gerekir ; aracın motor yapısını bilmek ve araca uygun LPG sistemini tespit etmek buradaki en önemli mesleki tecrübedir..
Otogaz montajı konusunda Candan Mühendisliği tercih ederseniz sorunsuz ve yüksek tasarruflu bir LPG kullanımını Garanti etmiş olursunuz.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz