Yükleniyor

OTOGAZ

1996 yılında otogaz sektörüne giren firmamız, bu güne kadar 100000 civarında başarılı montaj gerçekleştirmiştir. Firma olarak İstanbul ilinde, montaj ve bakım konusunda en kapsamlı servise sahip bulunmaktayız. Firmamız, montaj ve bakım hizmetlerinin yanı sıra, arızaların tespiti ve çözümü, sızdırmazlıklarının kontrolü, tadilat işlemleri ve projelendirme faaliyetleri yapmaktayız.

Firmamızın Özellikleri Nelerdir?

Firma olarak müşterilerimiz için, sektörde güvenle kullanılan en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Firmamızı, diğer firmalardan öne çıkaran özelliklerden bazıları şunlardır;

  • Kaliteden ödün vermeden en hızlı hizmetleri sunmaktayız
  • İcra ettiğimiz faaliyetler ile ilgili tüm kalite ve yetki belgelerine sahibiz
  • Personelimiz konusunda eğitimli ve profesyonel kişilerdir
  • Montajını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler için 2 yıl garanti vermekteyiz
  • Müşterilerimizin teslim ettiği araçlarda, bu güne kadar istenmeyen hiçbir olay olmamıştır. Bu nedenle de güvenilirlik seviyemiz tamdır.
  • Gerçekleştirdiğimiz işlerde % 100 müşteri memnuniyeti oranına sahibiz

25 yıla yakın tecrübemiz ile sektörün en deneyimli firması olduğumuzdan, her türlü faaliyeti en üst seviyede profesyonel yaklaşımlarla gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın Hizmetleri Nelerdir?

Firma olarak LPG dönüşümlerinde, kalitesi ve güvenliği kanıtlanmış BRC, lovato, Atiker ve Prıns markaların ürünlerini kullanmaktayız. Dönüşümlerini yapacağımız araçların, öncelikle testlerini yaparak tespit ettiğimiz sorunlarını gideriyoruz. Aynı gün içinde montajlarımızı tamamladıktan sonra, hayati öneme sahip olan tüm test ve kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize araçlarını teslim ettikten sonra da, teknik desteklerimize devam etmekteyiz.

Diğer Hususlar

Firma olarak bu güne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerle ilgili Youtube video içeriklerimiz incelenebilir ve işlerimizdeki hassasiyetimiz görülebilir. Firmamızla ilgili Google üzerinden araştırma yapıldığında, müşterilerimizin onlarca olumlu yorumları ile karşılaşılacaktır. Hizmetlerimizin kalitesi, güvenliği ve fiyatları, sektörde kıyaslanamayacak bir marka olmamızı sağlamıştır. Arge ekibimiz, bu konudaki en faydalı gelişmeleri, en kısa sürede müşterilerimize uygulamamızı sağlamaktadır.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz