Yükleniyor

LANDİ

LANDİ OTOGAZ SİSTEMLERİ

İtalya’nın ilk LPG dönüşümünü gerçekleştiren AR-GE çalışmaları, ürün kalitesi ve çeşitliliğiyle ön plana çıkan Landi, 1954 yılından beri otogaz dönüşümünde ideal çözümler sunuyor. 5 kıtada 50 ülkede faaliyet gösteren Landi, Türkiye’de İpragaz gücü ve güvencesiyle tüketicilerle buluşuyor. 

İleri Teknoloji: Landi otogaz sistemleri İtalya’da, yüksek teknolojiyle üretiliyor. İtalya’dan geldiği gibi aracınıza monte ediliyor. Yüksek AR-GE yatırımı sayesinde aracınızın tüm sistemiyle mükemmel uyum sağlıyor. 

Kalite Standartlarına Uygun: İtalyan teknolojisiyle üretilen, ISO 9001’in yanı sıra otomotivle ilgili ürünlerin dizaynıyla geliştirilmesi, üretimi, montajı ve servisi için konulan kaliteli sistem gerekliliklerini belirleyen ISO/TS 16949 sertifikasına da sahip Landi marka kitler 4, 6, 8 silindirli; orta ve üst segment araçlar tarafından tercih ediliyor. 

7/24 Tüketici Danışma Hattı: 444 İPRA (4772)’dan ulaşabileceğiniz tüketici danışma hattı, günün her saatinde ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çalışıyor. 

İpragaz Gücü ve Güvencesi: İtalyan teknolojisiyle üretilen Landi Otogaz Sistemleri, Türkiye’de 50 yılı aşkın LPG tecrübesiyle hizmet veren İpragaz A.Ş. güvencesiyle tüketicilerle buluşuyor. 

Tam Donanımlı Servis Ağı: Landi ürünlerinin montajı, belirlenen kriterleri sağlayan teknik servislerde gerçekleştiriliyor. Servis çalışanlarının tamamı gerekli teknik eğitimden geçiriliyor ve en iyi hizmeti vermeleri için yetiştiriliyor.

Konuşmayı Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz